3. Köprü


Her hakem hatasından sonra hortlayan “Hakemi satın almışlar” ya da “Federasyon komplo kurmuş” gibi zırıltılardan pek hazzetmem. Ancak Ali Güneş’in yaptığı inanılmaz kurtarışın hakem tarafından es geçilmesi, bir açıklama gerektiriyor.

İşte o açıklama: “Beyni olan insan zaten hakem olmaz.”
(bkz: occam’ın usturası ile etek tıraşı olmak)

Mehmet Topal-Mustafa Sarp ikilisi, tüm futbol alimlerinin hayranlığını kazanmış olmalarına rağmen, beni sıkıntılara gark etmeye devam ediyor. Ayhan için Tarkan’dan gelsin: “Dön bebeğim… “

Keita ile Kasımpaşa’nın sol beki (Sancak?) arasında yaşanan gerginlikler sırasında bizim “Fildişili” olayı fazla abartınca Rijkaard’ın yapmış olduğu “Sakin ol şampiyon” temalı konuşma, en az Nonda’nın golleri kadar şahaneydi.

Kewell, Galatasaray’a geldiğinden beri ilk kez bu kadar top kaybetti. Fenerbahçe maçında kendi kalesine 4 gol atmadıkça gözümdeki kredisini bitirmesi mümkün değil. “Arada olur öyle be Aussie bro.” Umarım kontratını bir yıl daha uzatır.

Detaylı maç analizinden hazzetmediğimi biliyorsunuz. Onun yerine gidip belgesel izliyorum, caz dinliyorum. Snooker sevmiyorum.

PS:

NONDA NASI KURDU AMA 3. KÖPRÜYÜ?

paint çok pro size bir titreşim gönderdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *